Ze studentů se stali na den florbalisté

Jubilejní 15. ročník florbalového Bigy Cupu s podtitulem Memoriál Josefa Cepáka  se tentokráte odehrál v prostorné Všesportovní hale. Díky tomu se diváci nemuseli mačkat v chodbě a mohli celé sportovní show sledovat z pohodlí tribun. Pro organizátory akce byl ale tento den velice dlouhý a časově náročný. Hrálo se systémem 3 na 3, 7 minut hrubého času na třech hřištích.

Z nižšího gymnázia si v chlapecké kategorii nejlépe vedla třída 4.A, na druhém místě se umístila 1.N a na třetím místě 3.A. Z dívčí kategorie urvala vítězství také třída 4.A, na druhém místě skončila 1.N a třetí místo vybojovala 1.A.

V chlapecké kategorii vyššího gymnázia si zlaté medaile z tohoto napínavého sportovního klání odnáší třída 7.A, stříbrná byla 5.N a bronzová 8.B. V dívčí kategorii si prvenství vydobyla 4.C, druhé místo získala 6.A a třetí místo 6.B.

Všem třídám gratulujeme! Z hráčské i organizátorské pozice bych chtěla poděkovat za přípravu hřiště, organizaci turnaje, ochotu, skvělou atmosféru a fair play. Do dalších ročníků turnaje přeji všem účastníkům mnoho úspěchů.