Škola s maturitní 6.E vtančila do maturákové sezony

Naše škola už naplno vstoupila do plesové sezony. Svůj maturák už za sebou má třída 6.E, další tři maturantské třídy jejich velký večer už brzy čeká.

Pro někoho je tento rok jako každý jiný. Pro letošní maturanty je to především rok plný příprav a rozhodování, nejen co se týče maturitních zkoušek a výběru správné vysoké školy. Důležitá součást posledního roku na střední škole je bez pochyb i organizace maturitního plesu, které absolventi věnují spoustu úsilí, nápadů a volného času, aby výsledek stál opravdu za to!

Letos se na naší škole rozloučí maturitními plesy tři třídy: 6.E, 6.N, 4.C a 8.A. Všechny maturáky se konají v prostorách DK Metropol.

Maturákovou sezónu naší školy zahájila španělská bilingvní sekce již v pátek 13. ledna. Večer proběhl v rytmu světových muzikálů, k tanci a dobré náladě zahrála kapela MP3 music band. Jedinečným bodem programu byla profesionální taneční skupina 4in1artists, která vystupuje s hvězdami světového formátu. Značné taneční výkony ovšem podali i sami maturanti. Připravené byly i krásné dárky. Tím ale večer nekončil. Pokračovalo se after party v klubu Simply the best.

Už příští pátek 26. ledna přijde na řadu třída 6.N. Připravila si pro Vás ples na téma Hvězdy nám nepřály. Večerem Vás provede Milan Džuba a dobrou atmosféru zajistí kapela Yamaband.

Třetí ples v pořadí letošní Bigy plesové sezóny patří třídě 8.A. Těšit se na ně můžete ve středu 1. února. Na programu je mimo jiné kapela MP3 music band a průběh plesu okomentuje taktéž Milan Džuba. Po skončení programu v Metropolu jste zváni na after party do Fine music club.
Sezónu uzavře třída 4.C se svým maturákem Holky v bigynách, který se koná v pátek 3. února. Hudbu bude mít na starosti Good Times Big Band. Setkáte se s našimi bývalými studenty a proslulou dvojkou Šrájou a Hanym, kteří celý ples odmoderují a zajisté i všechny přítomné pobaví.
Pokud Vás některý z plesů zaujal, chcete se odreagovat a pobavit, kontaktujte některého z maturantů dané třídy. A spěchejte! Lístky rychle mizí.

Agáta Řičánková

OLYMPUS DIGITAL CAMERA