Ubytovací zařízení

Součástí komplexu gymnázia je internát s kapacitou 90 ubytovaných studentů. Studenti jsou ubytováni na dvou až čtyřlůžkových pokojích. Internát je v provozu od neděle od 17. hodiny do pátku odpoledne. V budově internátu je pro ubytované studenty velmi snadno dostupná školní jídelna.

Měsíční poplatek za ubytování činí 1000 Kč – 1200 Kč/měsíc.

Poplatky za ubytování jsou splatné měsíčně do 15. dne aktuálního měsíce (např. do 15. ledna za leden). Poplatky lze hradit:

1. bankovním převodem, č. účtu: 98444231/0100, Komerční banka. Do zprávy pro příjemce nutno uvést: „ubytování DM měsíc, jméno+příjmení studenta“ (např. ubytování DM leden, Jan Novák). V případě neuvedení zprávy pro příjemce nebude platba identifikována a zůstane nepřiřazena danému studentovi.
  2. hotově do pokladny u vedoucí domova mládeže – ve výjimečném případě

Ubytovaní studenti mají k dispozici Wi-Fi připojení k Internetu v celém prostoru internátu, v poplatku za ubytování je zahrnuta registrace max. dvou zařízení připojených k síti (např. mobilní telefon a notebook).

• internat(at)bigy-cb.cz