Ubytovací zařízení

Součástí komplexu gymnázia je internát/domov mládeže s kapacitou 90 ubytovaných studentů. Studenti jsou ubytováni na dvou až čtyřlůžkových pokojích. V celém prostoru internátu je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu. V budově internátu je pro ubytované studenty velmi snadno dostupná školní jídelna, která zajišťuje celodenní stravování – viz sekce školní jídelna.

Ubytovací provoz:

• řídí se řádem ubytovacího zařízení (viz Dokumenty)
  • internát je v provozu od neděle 17:00 do pátku 16:00

Vedoucí internátu:

Dokumenty:

icopdfPřihláška k ubytování

icopdfŘád ubytovacího zařízení

Ceník a platba:

Měsíční poplatek platný od 1. září 2017

Podkrovní pokoj I. kategorie (max. 3-lůžkový) 1 200 Kč/osoba
Pokoj I. kategorie (max. 3-lůžkový) 1 000 Kč/osoba
Pokoj II. kategorie (4-6 lůžkový) 900 Kč/osoba

Poplatky za ubytování jsou splatné měsíčně do 15. dne aktuálního měsíce (např. do 15. ledna za leden).

Poplatky lze hradit:

• bankovním převodem – doporučujeme, č. účtu: 98444231/0100, Komerční banka. Do zprávy pro příjemce nutno uvést: „ubytování DM měsíc, jméno+příjmení studenta“ (např. ubytování DM leden, Jan Novák). Doporučujeme zavést trvalý příkaz, který je nutno přerušit v případě neodbydlených měsíců (prázdniny, studijní pobyt, apod.). V případě neuvedení zprávy pro příjemce nebude platba identifikována a zůstane nepřiřazena danému studentovi. Poplatky lze zaplatit i za více měsíců najednou-vhodné uvést do zprávy pro příjemce.
  • hotově do pokladny u vedoucí domova mládeže – výjimečně

V poplatku je zahrnuta registrace max. dvou zařízení připojených k síti (např. mobilní telefon a notebook).