Lyžařský kurz ve Francii

V lednu 2017 jsme absolvovali lyžařský kurz ve francouzském lyžařském středisku Vars, a proto bychom se s Vámi rádi podělili o tyto nezapomenutelné zážitky.

V pozdních večerních hodinách jsme se vydali na čtrnácti hodinovou cestu, kterou nám zpříjemňovali usměvaví řidiči bezpečnou jízdou a  dobrým výběrem filmů. Odpoledne kolem třetí hodiny jsme dorazili do zasněžené alpské vesničky, kde jsme se ubytovali v apartmánech umístěných pár metrů od sjezdovek.

Ubytování bylo pěkné a bylo vybaveno vším, co jsme potřebovali, dokonce i internetem.

Každý den ráno jsme lyžovali, poté jsme měli oběd a odpoledne jsme šli znovu na sjezdovku.  Lyžování bylo úžasné. Všechny sjezdovky byly upravené a bylo jich tam spoustu, takže jsme měli vždy veliký výběr, kam pojedeme dál. Některé dny sice dost foukalo a byla zima, ale paní učitelky znaly skvělé triky na zahřátí, a když vyšlo sluníčko, bylo nám někdy dokonce i horko!

Večer jsme měli volný program a čas uvařit si pořadnou večeři nebo zajít nakoupit.

Cesta zpět uběhla rychle a většina z nás ji celou prospali. Všichni jsme se ve zdraví vrátili a jistě na tento báječný týden nikdy nezapomene.

Myslíme si, že tento zájezd se velice vydařil, všem se tu moc líbilo, a rádi bychom sem opět zavítali. Ať jedeme kamkoliv není nad zájezdy s BiGy!

 

image1 image2