Kdo letos naděluje na BIGY? Tajný Ježíšek

Dárky každý z nás dostává určitě nesmírně rád, to bez pochyb. Na Bigy letos už druhým rokem naše spolužačky z 5.G uspořádaly Tajného Ježíška. Do akce se zapojili studenti nižšího i vyššího gymnázia, učitelé a v neposlední řadě i pan ředitel.

A jak se stát takovým tajným Ježíškem? Nejdříve vyplníte přihlašovací formulářek s několika krátkými otázkami, pak už si jen stačí vylosovat jiný papírek se jménem někoho, komu uděláte na Vánoce radost malým dárkem.

„Cítily jsme, že naší škole něco na Vánoce chybí, a tenhle nápad nám přišel jako hezká akce. Navíc se nám líbí myšlenka, že se takhle navzájem můžou poznat lidi z různých ročníků,“ osvětlila vznik nápadu jedna z organizátorek Barča Burianová.

Na letošního Ježíška chodili především mladší ročníky, ale bylo tam i dost starších studentů. Letos se zúčastnilo i pár učitelů, hlavně španělští lektoři.

„Máme z toho hezký pocit, protože se navzájem všichni poznáváme a přijde nám super, když spolu všichni můžeme před svátky chvilku být a vidět se,” dodala Barča Burianová.

Tak ať i vám Ježíšek nadělí něco hezkého!

Nikola Drnková